pokemon-gba

forum dla fanów pokemonów


  • Index
  •  » Propozycje
  •  » Propozycji - Kategorie, Styl forum i kilka takich tam :)

#1 2012-10-20 23:40:18

Olivier

Admin

Zarejestrowany: 2012-10-20
Posty: 3
Punktów :   

Propozycji - Kategorie, Styl forum i kilka takich tam :)

A więc zarejestrowałem się na tym forum i bardzo mi się tu podoba, jednakże miałbym kilka propozycji Nie uważam się za jakiegoś wielkiego znawce, ale chciałbym zaoferować kilka moich pomysłów.

1. Na forum panuje mały bałagan Wszystkie fora są zamieszczone w "Kategorii Testowej" przez co można się trochę pogubić. Proponuje więcej Kategorii lub zmienienie nazwy tej jednej na jakąś bardziej ambitną.

2. Forum jest zrobione w stylu domyślnym. Może by tak zmienić styl na nieco inny? Domyślność sprawia, że strona wygląda na nudną i mało dopracowaną.

3. Albo mój komputer pracuje wolno albo obrazki nie są na wszystkich forach Wygląda to nieco dziwnie:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Brak Obrazka
Obrazek
Brak Obrazka
Obrazek
Obrazem.

4. Przydałoby się coś w stylu MG albo " Samotnych Wypraw"
Dla niewtajemniczonych działa to tak, że jest na jednym z for użytkownicy zakładają wątek ze swoją przygodą, a admini/ modzi im odpisują.
PRZYKŁAD:
---
"Przygoda Chrisa"

Post użytkownika:
Wyszedłem z laboratorium a towarzysz mi mój nowy towarzysz. Spojrzałem na niego z nadzieją. Może z tego z tego Pichu będzie jeszcze wojownik?
- Wiesz co mały... Chyba czeka nas sporo pracy. Złapmy na początek jakiegoś pokemona!

Post Moderatora:
Pichu pokiwał główką i wskoczył Ci na ramię. On najwyraźniej też chciał poszerzyć waszą drużynę.  Wskazał łapką na las.

Post użytkownika:
- Chodźmy tam!

Post Moderatora:
- Pichu! - pisnął twój pokemon z podekscytowaniem w głosie.
Doszliście do lasu. Widzicie tam kilka dzikich pokemonów. Pidgeya, Charmandera a także Eevee'ego.

Post użytkownika:
- Super! - szepnął z przejęciem. - To przecież Eevee! Uważaj Pichu! Zaatakuj go piorunem!

Post Moderatora:
Eevee oberwał.

Eevee: 80 hp
Pichu: 100 hp.

Wkurzony pokemon zaatakował gryzieniem. Trafił

Pichu: 90 hp.

----
No i tak bez końca

5. Dobrze by było powymieniać się bannerami z innymi. Działa to tak, że dwie strony dają sobie swoje bannery i zamieszczają gdzieś na stronie. W ten sposób jedna strona reklamuje drugą, a druga pierwszą.

To koniec moich "genialnych" pomysłów. Oczywiście są to tylko sugestie i nie mają na celu obrażenie tej strony

Offline

 
  • Index
  •  » Propozycje
  •  » Propozycji - Kategorie, Styl forum i kilka takich tam :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jamesbond.pun.pl www.praetorians.pun.pl www.makoma.pun.pl www.gazeta-gwiazda.pun.pl www.onlinehogwart.pun.pl